Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobra Agencja w Lublinie

Utworzony przez Aleksander, 17 października 2011 r. o 23:13
Ja natomiast mogę polecić firmę Ecolor. Brałem u nich ulotki, szyld i banery - trzeba było co prawda trochę poczekać, ale za to wszystko w dobrej cenie i jakości. Zrobili mi też profesjonalną stronę internetową. Ofertę mają o tyle konkurencyjną, że nie płaciłem z góry za stronę, tylko podpisaliśmy umowę na rok na 50zł miesięcznie - koszty się fajnie rozkładają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli temat nadal jest aktualny to zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy L4 (link w sygnaturce). Prowadzimy kompleksowane działania w zakresie projektowania stron oraz późniejszej promocji w sieci.
Ostatnio edytowany 30 kwietnia 2014 r. o 13:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam t-more studio reklamy. Mają szeroką ofertę - robią wszystko bardzo dokładnie i podpowiadają wiele ciekawych rozwiązań i traktują klientów (przynajmniej mnie) bardzo indywidualnie Od dwóch lat już u nich wszystko robię i naprawdę polecam z całego serca!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że spam. sporo korzystam z kilku agencji podziele się wiedzą-więc tak: maik-drogo jak ch...ra. po 3 podwyżce ceny dąłem spokój industri-świetną mi www zrobili i nawet nie szkoda było dużej kasy cumulus-klasa sama w sobie concept- duży wybór. dobre ceny i jakość ale czasem długo trzeba czekać twist-kupe fajnych gadżetów sella-bardzo dobra cena graweru ale dalekoooo multikurier-z kazdym zakupem coraz drożej słaba wiedza o reklamie freeline-dobra www za dobra cenę andale- projekty słabiutkie guerilla-artystyczne podejście-specyficzny gust ogólnie praktycznie każda agencja ma portfolio. kazdy może sprawdzić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś korzystałem z usług agencji Advercity (dla zainteresowanych- http://advercity.com.pl/) i zdecydowanie mogę polecić, zrobili dla mnie bardzo fajne billboardy i w dobrej cenie  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam : agencja PR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukajcie nie agencji ale zakładów reklamy czy producentów. Agencje tylko pośredniczą wiec po co przepłacać. a jak coś nie wychodzi to rozkładają ręce że to nie oni. w Lublinie jest kilka dobrych firm obsługujących kompleksowo. Drukują, projektują i robią reklamy dla agencji ale i zwykłego Kowalskiego. Ja korzystałem z Maik, Twist, Concept, Solventdruk - ci są super. Korzystałem jeszcze z kilku ale polecić nie mogę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wysoką jakość obsługi gwarantuje Ad Awards ze strony adawards.pl. Korzystam z ich wsparcia jeśli chodzi o marketing internetowy już prawie rok. Rzetelni, terminowi, z pomysłami, bardzo precyzyjni w swojej pracy, nie robią fuszerek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrą pozycję mojej marki zawdzięczam w dużej mierze promocji jaką prowadzi Ad Awards (strona agencji – adawards.pl). Wpadli na bardzo fajny pomysł na reklamę, nietypowy, ale okazał się skuteczny i o to chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się skontaktować z Toolip. Ja jestem umówiony do nich na spotkanie w przyszłym tygodniu. Już raz pracowałem na magazynie w dużym sklepie budowlanym właśnie przez ich ogłoszenie i było okej. Teraz szukam czegoś bardziej – biurowego i mają teraz rekrutację do call center i tam bym się chciał załapać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo dobrzy są też artyści reklamy (***art-r.pl/), nowa młoda agencja, ale mają świetne produkty i szybko realizują zlecenia. mi stronkę zrobili w kilka dni, z własnymi tekstami itd, a potem raz dwa adwordsy i teraz biorą się za mój fanpage. jestem mega zadowolony, bo kontakt jest bardzo sprawny i działają po prostu skutecznie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Czasami człowiek siedzi i trudzi się nad rozwiązaniem problemu, a tu wystarczy załączyć komputer i tak wiele odpowiedzi w jednym. Deb0308 - Polecam:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrą opcją wypromowania są wizytówki albo jakieś plakaty to jest w miarę tanie i możesz sobie zamówić to na  ***presi.pl/  sobie przez internet tego typu rzeczy i masz już trochę do reklamy swojej firmy potem tylko właśnie jakaś stronka internetowa i masz już wszystko gotowe. ja bym ci polecał taką opcję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem bardzo zadowolony ze współpracy z agencją reklamową rod. dlatego, z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować rod jako sprawdzonego partnera do współpracy, gwarantującego wysoką jakość usług. ***reklama-lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chcesz żeby twoja firma rozwinęła się na polskim rynku? zapraszamy do zapoznania się z usługami agencji reklamowej rod w lublinie. my ci pomożemy. zadzwoń ***reklama-lublin.pl/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o marketing społecznościowy to polecam -  ***s://***scorise.com/pl/marketing-spolecznosciowy/  - poza tym także inne usługi marketingowe, a mi zależało na agencji której mogę zlecić więcej rzeczy żeby mieli pod kontrolą wszystko i jestem bardzo zadowolony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja znam dobrą agencję, która specjalizuje się w reklamie zewnętrznej - MiK Agencja Reklamy Zewnętrznej. Mają całkiem fajne pomysły. Widać, że znają się na rzeczy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...